HAKKIMDA

Halil Çiloğlu

İnsanlar kısa yaşamlarını çok uzun zannederler ve hiç ölmeyecekmiş gibi yaşarlar. Hepimiz ara ara şu cümleyi kurarız değil mi : “ Zaman ne çabuk geçiyor, ne ara bu yaşa geldik…”

Evet zaman çok çabuk geçer ve insan hiç beklemediği bir anda ölüm gerçeği ile karşılaşır. Buna ancak hayatını her an Rabbine kavuşacak gibi yaşayanlar hazırlıklıdır. Modern yaşamın, zorlu ekonomik şartların ve dayatılan yaşam standartlarının insanları kuşattığı başka bir zaman dilimi var mıdır ? Bilemiyoruz. Ancak Bildiğimiz bir şey var ise o da, her dönemin kulluk imtihanı bir birinden farklıdır ve biz bu çağın koşulları altında imtihan ediliyoruz.

İçinde bulunduğumuz şartlar  ve hayatı Allah’ın (cc) rızasına uygun yaşamak ne kadar zor olursa olsun unutmayalım ki, kendisine kulluk yapmak istediğimiz rabbimiz zoru kolaylaştıracak güçtedir. Yeterki biz Rabbimize doğru bir yol almış olalım…

Dini yalnızca Allah’a has kılmak, her türlü şirkten arınmış bir şekilde Rabbine kulluk etmek isteyen ve kendine Hz.Muhammed (sav)’i rehber ve önder seçen bir  muvahhit mümin olarak, burada okuyacağız tüm yazılar, dinleyeceğiniz tüm sohbetler yalnızca bu amaca hizmet etmektedir.

Hiç bir hakkı saklı olmayan tüm paylaşımlarımız, başta kendimize olmak üzere nasihatten ve hatırlamatmaktan ibarettir.

Şüphesiz Allah (cc) her türlü eksikliklerden münezzehtir. Tüm doğrular Allah’a, eksiklikler bize aittir.

Halil ÇİLOĞLU

We Develop & Create Digital Future.

Nec nascetur mus vicideolor rhoncus augue quisque parturientet imperdet sit nisi tellus veni faucibus orcimperdietenatis nullam rhoncus curabitur monteante.

Development

69%

Success

88%

Finished Projects

58%

Meet Our Team

Nec nascetur mus vicideolor rhoncus augue quisque parturientet imperdet sit nisi tellus veni faucibus orcimperdietenatis.